Ücretsiz Sohbet Odaları Nasıl Kullanılır

Sohbet servislerinden birisi olan Chatrandom, kullanıcıların daha rahat sohbet edebilmesi için tasarlanan bir sistemdir. Kameralı sohbet bölümlerinden oluşan ve omegle tarzı olan sitede, istediğinizi seçebileceğiniz sohbet odaları sayesinde farklı kişilerle sohbete edebileceksiniz. Kameralı sohbete doyacağınız, aradığınız kriterlere uygun bayanlarla ve erkeklerle daha samimi bir şekilde iletişim kurabileceksiniz. Sohbet odaları bir liste olarak sizlere sunuluyor ve burada her bir sohbet odasında kaç kişinin online olduğunu, her sohbet odası için kullanıcı sayısını sınırlarını da görmek mümkün.

chatrandom

Sohbet odaları listelendiğinde ilginizi en çok çeken odaya tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Kameranızı çalışır vaziyette tutmayı unutmayın. Bundan sonra ise diğer online kullanıcılarla sohbet edebileceksiniz. Ayrıca özel mesajlaşmanın da mümkün olduğu Chatrandom sayesinde, istediğiniz kullanıcının üstüne tıklayarak o kişiyle bağlantı kurabilirsiniz. Bunun yanında kameranızı aktif ederek diğer kullanıcılarla paylaşabilecek, diğerlerinin kameralarını izleyebileceksiniz. Kolay, elverişli ve hızlı bir biçimde chat yapmak Chatrandom sayesinde mümkün. Tamamen ücretsiz olan bu sohbet odaları, sizler için tasarlanan bir sistemdir. Onlarca site böyle güzel bir hizmet için ücret talep etmektedir. Fakat Chatrandom ücretsiz bir sohbet odasıdır. Hem de hiçbir hile ya da sahtecilik olmadan.

Chatrandom için Faydalı İpuçları

-Sohbet odalarına girmeden önce kamerınızın çalışır olduğundan ve açık olduğundan emin olun.

-İlgilenizi çeken odalara girin, eğer odanın türüyle geçek anlamda ilgilenmiyorsanız o odaya girmeyin.

-Seviyeli sohbet edin, aksi durumda sohbet etmek istediğiniz kişiler sizden uzaklaşabilir.

-Eğer kamera kullanırken çekiniyorsanız ve kendinizi göstermek istemiyorsanız, metin sohbetlerini kullanın.

-Kişisel bilgilerinizi paylaşmayın, çünkü internet aleminde kötü niyetli insanlar vardır. Eğer kişisel ve şahsi bilgilerinizi paylaşırsanız art niyetli kişiler bundan fayda sağlıyor olabilir.

30 Nisan 2014
Okunma
bosluk

21 yaş

21 yaş arkadaşlık ile ilgili aradıgınız tüm kısımlar burada

19 Şubat 2014
Okunma
bosluk

ChatRandom Türkiye

chatrandom

Chatrandom Nedir

Dünya üzerindeki teknoloji geliştikçe, insanların çok ama çok uzaktaki kişilerle dahi iletişim kurmasına olanak sağlanmış oldu. Sadece iletişim kurmakta değil, başka ülkelerdeki insanlar ile kameralı olarak sohbet etme imkanı dahi artık oldukça basit yöntemler sayesinde mümkün kılınmış durumda.
Bahsettiğimiz görüntülü olarak iletişim kurma olayını sağlayan siteler arasında chatrandom.com son dönemde adından sıkça söz ettirmeye başlayan bir site olmuştur. chatrandom.com sitesi chatroulette isimli siteye bir alternatif olarak kurulmuş olup, kıyaslandığında aslında bir kaç adım daha önde bir konuma sahiptir. Çünkü chatrandom.com sitesinde filtreleme uygulaması mevcuttur. Nedir bu filtreleme uygulaması ? chatroulette tarzı siteleri sıkça ziyaret edenlerin en çok şikayet ettikleri nokta, sitelerin amacının dışında kullanımı yani cinsel ve erotik amaçlar ile kullanılmasıdır. chatrandom.com sitesinde kullanılan filtreleme sistemi ile bu tarz cinsel içerikli ve erotik görüntülerle karşı karşıya kalmadan engellemeniz mümkündür. Bu sayede görüntülü sohbet amacı ile kurulmuş olan bir sitede, temel amacınız yeni insanlarla tanışmak ve sohbet etmek olacak ve keyfinizin kaçmasına sebebiyet verecek olaylardan kurtulmuş olacaksınız.

Chatrandom Giriş
chatrandom.com sitesi üzerinden sohbet etmek için herhangi bir üyeliğe ya da başka bir şeye gerek duymazsınız. Site sizlere üye olmadan dahi insanlarla iletişim kurma olanağını sağlamaktadır. Tek aranan özellik ise 18 yaşını doldurmuş, yetişkin bir kişi olmaktır. Yaş sınırını geçemeyen üyelerin tespit edilmesi durumunda site yönetimince siteden uzaklaştırılacağınız unutulmamalıdır. Bunların dışında aynı amaç ile siteye girmiş olan kullanıcıların birbirlerini daha kolay bir şekilde bulmaları için, site içinde sohbet odaları kategorize edilmiştir. Her isteğe cevap verecek şekilde ayarlanmış olan sohbet odalarında sizin istek ve arzularınız hangi yönde ise o sohbet odasına girerek, aradığınız tarzda kişiler ile tanışma imkanı bulabilirsiniz.

8 Aralık 2013
Okunma
bosluk

Sponsor Bağlantılar