Omegle Girls

omegle girlsOmegle girls sadece bayanların bulundugu bir oda grubudur fakat fırsatcı türk insanı bu odaları istila ederek bayan odalarından çıkarıp adeta bir kız tavlama saldırı üssü olarak görmektedirler yakaladıkları kızı tavlamadan 10 parçaya bölme çabası içerisine giren sapıkların önüne yöneticilerde geçemiyor cinsellik konusunda yaklaşan erkekler ilerleyen zamanlarda sıkı yönetimle sitelerde uzaklaştırılacaktır. Bayanlar Hakkında Herşey Kadınlar vitrinde gördükleri “İndirim” sözüne dayanamaz. İndirimdeki mal kadında mıknatıs tesiri yapar. 10 adet benzer pabucu olsa indirimde görmüş olduğu ayakkabıyı alır, siz, “Bunların aynisi dolabında var” deseniz “Sen hakikaten asla anlamıyorsun” lafını yapıştırır. Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köseye çekilip de -bir tek- ağlamaz. Kadınlar, bir tek sevilmiş olduğu erkek duyabilecekse ağlar.

Kadınlar hiç sır saklayamaz. Daha şu demek oluyor ki, hanımefendiler için bir sırrı en yakın üç arkadaşlarına söylemek sırrı aleni etmek kapsamına girmez. Bu mantıkla tamamı en yakın arkadaşlarına söylediklerinden nihayetinde sırrı bilmeyen kalmaz.

  1. * Kestirme yola sapıldığında her kadına bir “kaybolacağız” korkusu gelir.
  2. * Kırmızı fer, hanımefendiler için, “makyaj molası” işaretidir.
  3. * Kadınlar durup dururken eve bir buket çiçekle gelen kocadan şüphelenir.
  4. * Erkek konuşurken bayan lafın ortasından konuşmaya dalar ve devam eder. Ayni şeyi erkek meydana getirecek olsa kıyamet kopar.

Omegle Girls Odalarında Bulunan Kızlar Nasıldırlar ?

  • Karısının göz ucuyla bir başka adama baktığını yakalayabilmiş erkek yoktur. Oysa bayanlar erkeklerini başka kadına bakmış olduğu an saniyesinde yakalarlar.
  • Evde saatlerce kendi giyimiyle ilgilenen hanımefendi, sokağa çıktığında saatlerce başka bayanların elbiseleriyle ilgilenir.
  •  Kadınlar hiç haksiz değildir… En haksiz olduğu mevzuda bile “Kendime bakılırsa nedenlerim var” der.
  • Tabiatta bayanlara karsı son lafı söyleyebilecek tek bir naturel yapı vardır: Yankı!
  • Kadınlar kendilerine neler verildiğine değil, onlar için nelerden vazgeçildiğine bakar.
  •  Zengin adam, karısının harcadığından daha çok miktarda kazanabilen erkek anlamına gelir.
12 Ocak 2014
Okunma
bosluk

Sponsor Bağlantılar